Diskotéky

Priznám sa – nemám obehaných moc podnikov, hlavne nie mimo SR. Ale verím, že to, čomu sa u nás hovorí diskotéka, ani zďaleka nezodpovedá svojmu názvu! Nuž teda “diskotéky” po slovensky skutočne nemusím. Chápem pri tom, že vek ľudí, ktorí sa dostanú do slovenských diskoték ešte nie je vekom hudobnej zrelosti a ich vnímanie “tanečnej hudby” je hrubo vyšinuté hlavne vďaka komerčným rádiám a hudobným TV staniciam. Snažím sa ale v rámci možností vyvažovať pseudotanečné komerčné (s)hity aspoň z časti normálnou tanečnou muzičkou a verím v postupnú nápravu! Keď už mám komercie plné zuby, rozbalím aparát hocikde – na ping-pongovom stole, v prázdnom discobare, v predajni s technikou… a pohrám s pár podobnými zúfalcami nejaký poriadny music ;o)

Hacknutý profil na Facebooku


Milí návštevníci web-stránky.
Môj osobný profil na Facebooku bol nedávno hacknutý a stratil som okrem iného aj prístup k mojim Facebookvým stránkam:

https://www.facebook.com/djXXL.sk
https://www.facebook.com/carovnezrkadlo.sk

(... sú dostupné, ale aktuálne neviem pridávať a editovať obsah, ani odpisovať na správy cez FB stránky. Kontaktujte ma preto prosím e-mailom alebo telefonicky.)

Je tiež možné, že niektoré časti tejto stránky, ktoré automaticky zobrazovali obsah z uvedených FB stránok, budú dočasne nedostupné.
Opätovné získanie prístupu je náročné, ak nie otázne, ale intenzívne pracujem na odstránení problému. Verím, že čoskoro bude všetko v poriadku.

xxl

👉 Táto webová stránka je ale úplne bezpečná, preto neváhajte vstúpiť 😉.

This will close in 45 seconds