O mne

Nebudem tu teraz vypisovať, kde bývam, kde pracujem, či mám psa, či som ženatý, koľko mám rokov (aj tak mam každý rok o 1 viac ;o) … Veď je to úplne jedno!

Počiatky môjho záujmu o hudbu a hrávanie siahajú do obdobia, keď sa ešte na prvom v sobotu ráno vysielala PIONIERSKA LASTOVIČKA! Moje prvé akcie boli školské karnevaly, ôsmacke večierky na škole, atď. Tu by som xcel pozdraviť môjho vtedajšieho kolegu Ivana s ktorým som začínal.

Keď som začal chodiť na diskotéky (jóóóóój – to vám boli akcie ;o), hneď po babách ma zaujímal DJ (pozor – len profesionálne ;o). Čo hrá, aké má nové veci, ako to hrá, akú má novú techniku, koľko stála, ako robil ktorý efekt, (a či má v kufri ešte nejakú vodku – sevas Mišo ;o)

Toto moje obdobie rozletu v kariére DJa ako blesk z jasného neba prerušil pokus študovať na vysokej škole. Aj keď som sa nemohol svojmu koníčku venovať naplno, na internáte som chodil moderovať do internátneho rozhlasového štúdia na Jedlíkovej 5 a hrával som občas vo Véčku (pozdravujem KE) .

Po návrate z výšky ma čakala seriózna práca, pri ktorej som musel cestovať. Tu som stratil kontakt s diskotékami takmer úplne. Len ak mi pracovné povinnosti dovolili, išiel som sem-tam omrknúť nejaké podniky po Slovensku, aby som videl, čo sa pomenilo! Už-už to vyzeralo, že som z najhoršieho vonku, keď v tom zrazu som dostal napád: “kúpim si aparát a idem znova hrávať!” (prepáč mami ;o) .

Tu zohral dosť veľkú úlohu človek, s ktorým sa poznám od strednej školy a hrávame spolu doteraz. Je to jeden z mojich najlepších kámošov a ešte ho budem na stránke určite spomínať. Márne boli jeho odhovárania, nech to nekupujem, či mi nešibe, načo mi to bude … Sorry Andy, ale v tejto záležitosti si presne taký istý ako ja. No, čo už – xcel mi dobre ;o).

Moje poďakovanie tiež patrí všetkým, ktorý ma od začiatku podporujú a tolerujú mi moje HOBBY a ja ich za to kvôli nedostatku voľného času zanedbávam ;o(

Takže; hrávam, lebo ma to baví. Lebo som rád, že sú radi ľudia a keď je ticho, tak je nuda. Keby som sa mal ísť niekde zabaviť ja, mal by sa tam hrať: HOUSE – vo všetkých jeho podobách – Classic vocal House, Soulful, Deep & Jackin’ House, Latino & Afro House, Minimal/TechHouse, Electro House. V tomto štýle objavujem stále nové smery a vlny, v nich nové prvky … Koniec koncov – čekujte hitparádu. Znesiem tiež Drum ‘n’ Bass a Dubstep . V podstate strávim všetko klubové, čo nesmrdí komerciou.

Okrem týchto vecí, ktoré si môžem púšťať jedine doma alebo len na naozaj vydarených akciách s ľudmi na mojej vlnovej dĺžke (ďakujem za také) počúvam ČECOMOR, DANIELA LANDU, HORKÝŽE SLÍŽE, POLEMIC, MOLOKO, JAMIROQUAI, jazz, rockové veci, rôzne soundtracky, funky, chill-out … vlastne vo výbere hudby na počúvanie nemám vyhradený žáner a počúvam to, na čo mám náladu!

Hacknutý profil na Facebooku


Milí návštevníci web-stránky.
Môj osobný profil na Facebooku bol nedávno hacknutý a stratil som okrem iného aj prístup k mojim Facebookvým stránkam:

https://www.facebook.com/djXXL.sk
https://www.facebook.com/carovnezrkadlo.sk

(... sú dostupné, ale aktuálne neviem pridávať a editovať obsah, ani odpisovať na správy cez FB stránky. Kontaktujte ma preto prosím e-mailom alebo telefonicky.)

Je tiež možné, že niektoré časti tejto stránky, ktoré automaticky zobrazovali obsah z uvedených FB stránok, budú dočasne nedostupné.
Opätovné získanie prístupu je náročné, ak nie otázne, ale intenzívne pracujem na odstránení problému. Verím, že čoskoro bude všetko v poriadku.

xxl

👉 Táto webová stránka je ale úplne bezpečná, preto neváhajte vstúpiť 😉.

This will close in 45 seconds