Čo je nové? (z FB page … )

dj XXL
dj XXL7 months ago
Akcia na výbornú, všetko šlapalo ako malo, zábava až do rána, decká (resp. pán a slečny ;o) zlaté, program podarený, spolupráca výborná, ... Všetko SUPER !!! 😉

Ja len, ... VEDELI STE, ŽE:
"Gaudeamus igitur je neoficiálna študentská hymna. Pôvodne išlo o pijanskú pieseň, ktorá ironicky oslavuje radosti študentského života a mladosti. Pritom je spievaná na veľmi vážnu a vznešenú melódiu."
Zdroj: https://sk.wikipedia.org/wiki/Gaudeamus_igitur 🤣
dj XXL
dj XXL7 months ago
Tento rok posledná svadba (aspoň podľa kalendára). Tradične s dj-andy.sk, nádherná výzdoba od Jana Dutková, HARLEKYN v sále hotela Horizont Resort Vysoké Tatry. Tu nájdete TOP priestory pre Váš spoločenský event alebo kongres, super jedlo, profesionálnu obsluha a jedinečný zákaznícky servis. Nádherný a fajnový Candy Bar bol od Mnamka.sk. Hostia: Blava, Liptov, Humenné (nezničiteľná zostava = OFF 4:25AM 🤩).
No a zábava? ... pozrite sa sami 👌😉.
Všetko NAJsamlepšie, manželia Škubovi 💞
dj XXL
dj XXL8 months ago
Photos from dj XXL's post
Lopušná dolina Resort
Ešte minulý týždeň sa stihla jedna výživná firemka v Lopušná dolina Resort. Partia veselá a rozbehnutá, pohralo sa všetko, na čo bola chuť a nálada. Verím, že si všetci prišli na svoje, zabavili sa dosýta a že ešte bude príležitosť na podobné energické párty v tomto príjemnom rezorte s ústretovým personálom a skvelou obsluhou 🙂.
dj XXL
dj XXL9 months ago
Toto vždy poteší 🥰. Aj preto ešte hrávame, aj pre toto ešte stále ...

Ďakujeme 🙏
s dj-andy.sk
dj XXL
dj XXL9 months ago
Predĺžený víkend neznamená nevyhnutne viac oddychu. V našom prípade s dj-andy.sk je to skôr viac akcií 🤩 (presnejšie dve ;o).
Prvou bola svadba v Horizont Resort Vysoké Tatry. Tentokrát až s trojicou účinkujúcich. K príchodu hostí a k večeri výborné akustické gitarové DUO. No a potom už na striedačku s kapelkou YPS Music išli staré dobré hitovice vo výborných verziách a v našich kolách podľa priania svadobných hostí veľa veľa ľudovej hudby a cigánskej muziky tak, aby si každý prišiel na svoje. Veríme, že to stálo za to a mladomanželom prajeme do spoločného života LEN TO NAJ 💖.
dj XXL
dj XXL10 months ago
Hello priatelia. Na plagáte ma síce nenájdete (lebo až doteraz som nevedel, či sa budem môcť zúčastniť), ale nakoniec idem aj ja na chvíľu vypnúť od svadobných hitovíc 🤣 a idem si pohrať trocha muziky, kvôli ktorej som vlastne začínal hrávať 😉. Už tento piatok 28. 7. v Monte Mory Cafe - Štrbské Pleso so začiatkom o 17:00 a s nižšie menovanými pánmi. Všetci sa na vás tešíme 👍.

#housemusic #clubmusic #livemix #tarty #livedj

Hacknutý profil na Facebooku


Milí návštevníci web-stránky.
Môj osobný profil na Facebooku bol nedávno hacknutý a stratil som okrem iného aj prístup k mojim Facebookvým stránkam:

https://www.facebook.com/djXXL.sk
https://www.facebook.com/carovnezrkadlo.sk

(... sú dostupné, ale aktuálne neviem pridávať a editovať obsah, ani odpisovať na správy cez FB stránky. Kontaktujte ma preto prosím e-mailom alebo telefonicky.)

Je tiež možné, že niektoré časti tejto stránky, ktoré automaticky zobrazovali obsah z uvedených FB stránok, budú dočasne nedostupné.
Opätovné získanie prístupu je náročné, ak nie otázne, ale intenzívne pracujem na odstránení problému. Verím, že čoskoro bude všetko v poriadku.

xxl

👉 Táto webová stránka je ale úplne bezpečná, preto neváhajte vstúpiť 😉.

This will close in 45 seconds