Hudobná produkcia

Screenshot of www.dj-andy.sk
dj Andy – diskotéky, svadby, stužkové

Profi hudobná produkcia každého druhu na profi aparatúre s profi prístupom. Vydarený web-design, dobrý vkus na hudbu a (zatiaľ ;o) aj lepší servis na kurte, ale hlavne veľa dobrých akcií a pekných spomienok na naše začiatky. THANX for all …
Screenshot of balcomedia.sk
BALCO Media – profesional sound, light & media

Viac ako 15 ročnou praxou overené skúsenosti v oblasti hudobnej produkcie (diskoték, stužkových a svadieb, plesov, firemných, športových a zábavných akcií) pre všetky vekové kategórie, moderovanie a ozvučovanie v interiéri i exteriéri
Maco – Sound and light system

Obchod a služby v oblasti svetelnej a zvukovej techniky, profesionálne ozvučenie a osvetlenie koncertov, párty, kultúrnych a spoločenských akcií, projekcia, dodávka a inštalácia stáleho ozvučenia podniku na kľúč, profesionálna pyroshow.

Hacknutý profil na Facebooku


Milí návštevníci web-stránky.
Môj osobný profil na Facebooku bol nedávno hacknutý a stratil som okrem iného aj prístup k mojim Facebookvým stránkam:

https://www.facebook.com/djXXL.sk
https://www.facebook.com/carovnezrkadlo.sk

(... sú dostupné, ale aktuálne neviem pridávať a editovať obsah, ani odpisovať na správy cez FB stránky. Kontaktujte ma preto prosím e-mailom alebo telefonicky.)

Je tiež možné, že niektoré časti tejto stránky, ktoré automaticky zobrazovali obsah z uvedených FB stránok, budú dočasne nedostupné.
Opätovné získanie prístupu je náročné, ak nie otázne, ale intenzívne pracujem na odstránení problému. Verím, že čoskoro bude všetko v poriadku.

xxl

👉 Táto webová stránka je ale úplne bezpečná, preto neváhajte vstúpiť 😉.

This will close in 45 seconds