Svadobný servis (kontakty)

Možno okrem DJa na Vašu svadbu ešte hľadáte vizážistku, fotografa, kameramana, kontakt na výzdobu sály, svadobné torty a pod.:

Na tejto linke:
kontakty na svadobný servis

nájdete ľudí a firmy prevažne z okolia Popradu, s ktorými sa na svadbách stretávame. Ide o kontakty, nie odporúčania. V prípade záujmu o ich služby obráťte sa, prosím, priamo na nich. Neviem zaručiť 100% aktuálnosť kontaktov, napriek tomu verím, že Vám táto linka bude užitočná. Tabuľka je zoradená abecedne podľa priezviska. Zvyšok je už na Vás ;o).

Partneri a užitočné portály:

Screenshot of www.essenceofbeauty.sk
Alexandra Gulič – vizážistka, makeup & styling

Odborné pleťové poradenstvo, diagnostika pleti. Riešenie problémov s pleťou, starostlivosť o pleť. Výber vhodného odtieňa makeupu. Úprava a farbenie obočia, farbenie mihalníc. Depilácia, pleťová kúra. Masáž tváre. Denné líčenie, večerné líčenie, svadobné líčenie, photo líčenie. Zmena vizáže, kurzy líčenia.
Screenshot of www.twdt.sk
The Wedding Dream Team – Svadobný online magazín

Prvý alternatívny internetový svadobný magazín svojho formátu, nie len v Slovenskej republike. Svadobný magazín Magazine TWDT Vám ukáže, ako sa dajú plniť Vaše sny. S Magazine TWDT budete Vaše sny preživať spoločne spolu s naším tímom The Wedding Dream Team
Screenshot of www.mojasvadba.sk
MojaSvadba.sk – všetko pre nevesty

11 ľudí, jeden cieľ: Vybudovať najužitočnejšiu stránku pre budúce nevesty na svete.
Ako to chceme dosiahnuť? Krok za krokom :-).
Sme presvedčení, že vieme vybudovať stránku, ktorá bude pre nevesty užitočná, kde si nájdu veľa priateliek…
Screenshot of www.topsvadba.sk
TOPsvadba.sk – Svadba bez hraníc

Svadobný portál nielen pre nevesty: svadobné tipy, zaujímavosti, fórum, bazár, súťaže, fotoalbumy, katalóg firiem. Jednoducho svadba bez hraníc!

Hacknutý profil na Facebooku


Milí návštevníci web-stránky.
Môj osobný profil na Facebooku bol nedávno hacknutý a stratil som okrem iného aj prístup k mojim Facebookvým stránkam:

https://www.facebook.com/djXXL.sk
https://www.facebook.com/carovnezrkadlo.sk

(... sú dostupné, ale aktuálne neviem pridávať a editovať obsah, ani odpisovať na správy cez FB stránky. Kontaktujte ma preto prosím e-mailom alebo telefonicky.)

Je tiež možné, že niektoré časti tejto stránky, ktoré automaticky zobrazovali obsah z uvedených FB stránok, budú dočasne nedostupné.
Opätovné získanie prístupu je náročné, ak nie otázne, ale intenzívne pracujem na odstránení problému. Verím, že čoskoro bude všetko v poriadku.

xxl

👉 Táto webová stránka je ale úplne bezpečná, preto neváhajte vstúpiť 😉.

This will close in 45 seconds