Svadby

TROCHA VIAC O SVADBÁCH

… hrávam, lebo sú to milé akcie. Keď už niekto úplne stratí rozum a vrhá sa do vzťahu s cudzím človekom s presvedčením zdieľať s ním dobré aj zlé v šťastí i nešťastí … ;o), nech aspoň prvý deň je v pohodičke. Nuž teda: na tieto akcie si nosím archív, v ktorom nechýbajú skladby zo 70tych, 80tych i 90tych rokov až po súčasné hitparádovky, domáce ale samozrejme i zahraničné, ľudové, cigánske, komerčné i tanečné skladby, rock’n’rolly, latino, pomalé aj rýchle, inštrumentálky a podmazy na hudobné podfarbenie večerí a prestávok, príležitostné svadobné skladby a zvučky od Svadobného pochodu vo viacerých verziách, cez Živijó až po Redový tanec a čepčienky, skladby z rôznych regiónov Slovenska – proste všetko to, čo na svadbe nesmie chýbať tak, aby si každý vzhľadom k vekovo zmiešanej spoločnosti prišiel na svoje! Tu sú dve krátke vidá:

Fotky z posledných akcií nájdete na FB:

 

… pár starších fotiek … :

… a pár (hodne starých ;o) fotiek z archívu:

Hacknutý profil na Facebooku


Milí návštevníci web-stránky.
Môj osobný profil na Facebooku bol nedávno hacknutý a stratil som okrem iného aj prístup k mojim Facebookvým stránkam:

https://www.facebook.com/djXXL.sk
https://www.facebook.com/carovnezrkadlo.sk

(... sú dostupné, ale aktuálne neviem pridávať a editovať obsah, ani odpisovať na správy cez FB stránky. Kontaktujte ma preto prosím e-mailom alebo telefonicky.)

Je tiež možné, že niektoré časti tejto stránky, ktoré automaticky zobrazovali obsah z uvedených FB stránok, budú dočasne nedostupné.
Opätovné získanie prístupu je náročné, ak nie otázne, ale intenzívne pracujem na odstránení problému. Verím, že čoskoro bude všetko v poriadku.

xxl

👉 Táto webová stránka je ale úplne bezpečná, preto neváhajte vstúpiť 😉.

This will close in 45 seconds